Rezerves daļas

Tapflo piedāvā oriģinālās rezerves daļas un aksesuārus.

Atcerieties, ka tikai oriģinālās detaļas ir sertificētas un nodrošina kvalitatīvu sniegumu!

  • Kvalitāte un drošība

Tapflo oriģinālās detaļas ir izstrādātas un ražotas ar lielāko uzmanību katrai detaļai. Mūsu sūkņi un rezerves daļas atstāj mūsu ražotni tikai pēc stingras kvalitātes pārbaudes. Tas garantē maksimālu drošību, uzticamību un veiktspēju.

  • Sniegums

Visi Tapflo produkti ir veidoti domājot par vienkāršību lietošanā, efektivitāti un ekonomiju. Šie paši stingrie kritēriji ievēroti arī Tapflo oriģinālo rezerves daļu ražošanas procesā.

  • Sūkņu kalpošanas laiks

Nodrošinieties, ka Jūsu Tapflo sūknis vienmēr nemainīgi būs 100% Tapflo sūknis. Tikai ar oriģinālajām rezerves daļām Jūs variet būt pārliecināti par sūkņa maksimālo kalpošanas laiku un labāko sniegumu.

  • Pieejamība

Mēs apzināmies, ka šī brīža tirgus apstākļos ne vienmēr ir iespējams, lai mūsu klientiem visas rezerves daļas ir noliktavā. Tajā pašā laikā šādos apstākļos pieaug risks, ka varētu būt grūti nodrošināt ražošanas iekārtu nepārtrauktu darbību. Līdz ar to esam parūpējušies, ka mūsu cetrālajā noliktavā vienmēr būtu pieejamas biežāk nepieciešamās rezerves daļas, kuras mēs nepārtraukti piegādājam visā pasaulē.

 

About Tapflo. Tapflo Group is an independent, family owned, European manufacturer and global supplier of Air operated diaphragm pumps, centrifugal pumps and other industrial process equipment. Tapflo is represented by own sales offices in 28 countries and by independent distributors in more than 30 countries.